ADVANSAFIX III SICT

Špičková ochrana a pohodlí pro rostoucí děti
ADVANSAFIX III SICT je naše nová autosedačka pro rostoucí děti od 9 kg do 36 kg. 5bodový pás v autosedačce bezpečně připoutá malé děti do 18 kg. Větším dětem připoutaným 3bodovým bezpečnostním pásem vozidla přidává SecureGuard dodatečný 4. kotevní bod, který drží břišní pás ve správné poloze. Autosedačka je také vybavena odnímatelnou technologií SICT, která zvyšuje ochranu proti bočnímu nárazu. Jedinečná je také možnost více naklápěcích poloh pro všechny věkové skupiny až do 36 kg. Vyšší bezpečnost a pohodlí pro vaše rostoucí dítě.

Barva COSMOS BLACK

Vhodnost


NEMLUVNĚ BATOLE DÍTĚ

SKUPINA 1/2/3

9 kg - 36 kg

9 měsíců - 12 let

STANDARDY KVALITY


  • Engineered in Germany

OCENĚNÍADVANSAFIX II SICT CosmosBlack 02 IsofixTopTether RO 2016 72dpi 2000x2000

ADVANSAFIX III SICT

HLAVNÍ RYSY PRODUKTU

POKROČILÁ OCHRANA V KAŽDÉM VĚKU

ADVANSAFIX III SICT, která byla navržena tak, aby chránila vaše dítě od 9 měsíců až do 12 let, v sobě spojuje mnoho pokročilých bezpečnostních technologií, které převyšují zákonné požadavky a zajišťují pro vás naprostý klid v duši. ISOFIX se systémem otočného spoje Pivot link minimalizuje pohyb vpřed v případě čelního nárazu a snižuje riziko zranění hlavy a krku dětí v každém věku, zatímco naše ochrana proti bočnímu nárazu (SICT) zaručuje dodatečnou ochranu v případě boční kolize. Vaše dítě roste a přechází z připoutání pomocí integrovaného 5bodového bezpečnostního pásu na poutání pomocí 3bodového bezpečnostního pásu vozidla. SecureGuard pomáhá udržet bezpečnostní pás pro dospělé ve správné pozici.

01 Highlight advanced safety ADVANSAFIX III SICT 1180x830px 72dpi

VHODNÁ OD 9 DO 36 KG

ADVANSAFIX III SICT roste spolu s vaším dítětem a je vhodná pro děti od 9 do 36 kg. Je tak jedinou autosedačkou, kterou budete potřebovat poté, co vaše dítě vyroste ze své první autosedačky. Vaše dítě roste, a proto můžete snadno přejít z poutání pomocí integrovaných bezpečnostních pásů (do 18 kg) na poutání pomocí 3bodového bezpečnostního pásu vozidla (do 36 kg) s dodatečnou ochranou, kterou zajistí náš SecureGuard.

02 Highlight from 9to36kg ADVANSAFIX III SICT 1180x830px 72dpi

POHODLÍ PRO KAŽDOU VĚKOVOU SKUPINU

Ať už jedete na nákupy, nebo vyrážíte na dovolenou, pohodlí vašeho dítěte je to nejdůležitější pro klidné cestování v autě. Děti rostou a jejich potřeby se mění. ADVANSAFIX III SICT je vhodná pro děti v každém věku od 9 měsíců do 12 let a přizpůsobuje se tak specifickým potřebám vašeho dítěte. Měkce polstrované bočnice, schválené k použití v naklopené pozici pro děti v každém věku, zaručují pro vaše dítě pohodlí na každé cestě, kamkoli vás život zavede.

03 Highlight comfort for all ages ADVANSAFIX III SICT 1180x830px 72dpi

INSTALACE

MOŽNOSTI INSTALACE


top tether 20x20 new aw

ISOFIX a horní upevňovací popruh (Skupina 1)

Naprosto bezpečná instalace autosedačky v autě může být zrádná, protože každé auto je jiné. Proto je společnost Britax spoluautorem systému ISOFIX, standardního systému přípojných bodů pro téměř všechna auta. Systém ISOFIX nabízí stabilní a bezpečnou instalaci dětské autosedačkyv autě. Pokaždé, když vy, prarodiče nebo přátelé chtějí umístit autosedačku v jakémkoliv autě, tento systém omezí potenciální chyby.

Specifické požadavky ADVANSAFIX III SICT – bezpečná instalace je dokončena použitím horního upevňovacího popruhu zaručujícího optimální stabilitu.

Než si koupíte autosedačku, nahlédněte do návodu k obsluze vozidla, vyhledejte body pro ukotvení horního upevňovacího popruhu systému Top Tether a ISOFIX a požádejte místního prodejce o zkušební instalaci ve vašem autě (vyžádejte si zaměstnance proškoleného společností Britax).

isofix vehicle list 20x20 new aw

Kompatibilní se systémem ISOFIX (Skupina 2/3)

Naprosto bezpečná instalace autosedačky v autě může být zrádná, protože každé auto je jiné. Proto je společnost Britax spoluautorem systému ISOFIX, standardního systému přípojných bodů pro téměř všechna auta. Systém ISOFIX nabízí stabilní a bezpečnou instalaci dětské autosedačkyv autě. Pokaždé, když vy, prarodiče nebo přátelé chtějí umístit autosedačku v jakémkoliv autě, tento systém omezí potenciální chyby.

Specifické požadavky ADVANSAFIX III SICT – bezpečná instalace je dokončena použitím horního upevňovacího popruhu při připoutání dítěte pomocí 3bodového bezpečnostního pásu vozidla.

Zkontrolujte náš seznam vozidel nebo FIT FINDER® na stránce výrobku a zjistěte, zda je autosedačka kompatibilní s vaším autem.

SMĚR CESTOVÁNÍ


Orientovaná ve směru jízdy

9 kg - 36 kg


VLASTNOSTI PRODUKTU

Ochranné polstrování opěrky
Feature01 Highback Booster Protection ADVANSAFIX III SICT 1180x830px 72dpi

Naše polstrování opěrek ochrání vaše dítě třemi způsoby: skelet autosedačky poskytuje vašemu dítěti ochranu od hlavy až ke kyčlím, a to zejména v případě bočního nárazu. Horní a dolní vodítka bezpečnostních pásů zajišťují jejich správné umístění a polstrovaná opěrka hlavy zajišťuje bezpečnost a pohodlí pro hlavu a krk vašeho dítěte.

5bodový bezpečnostní pás
Feature02 5 Point Harness ADVANSAFIX III SICT 1180x830px 72dpi

Věříme, že 5bodový bezpečnostní pás je nejbezpečnější způsob připoutání vašeho dítěte v autosedačce, protože zajistí naprostou ochranu a stabilitu dítěte . V případě nehody bezpečnostní pás rozloží sílu nárazu na 5 bodů, dva na ramenou, dva na kyčlích a jeden na sponě mezi nohama. Pomáhá tak chránit vaše dítě před nárazem z jakékoliv strany.

SecureGuard
Feature03 SecureGuard ADVANSAFIX III SICT 1180x830px 72dpi

SecureGuard pomáhá chránit zranitelnou břišní oblast starších dětí a přidává dodatečný, čtvrtý bod ke standardnímu 3bodovému bezpečnostnímu pásu pro dospělé. SecureGuard udržuje optimální pozici břišního bezpečnostního pásu na pánevní kosti vašeho dítěte a snižuje tak sílu působící na břišní oblast v případě čelního nárazu až o 35 %*, zatímco vaše dítě má svobodu pohybu na každé cestě.
(*Interní testy Britax Römer s použitím figuríny Q6, která reprezentuje průměrné 6leté dítě)

Pokročilá ochrana proti bočnímu nárazu (SICT)
Feature04 SICT ADVANSAFIX III SICT 1180x830px 72dpi

Naše technologie SICT poskytuje špičkovou ochranu dítěte v případě bočního nárazu. Minimální vzdálenost autosedačky od auta snižuje sílu nárazu a bočnice se deformují, aby pohltily energii, než zapůsobí na vaše dítě. Pro zajištění ochrany jednoduše upravte SICT na boku sedadla co nejblíže ke dveřím.

Několik naklápěcích poloh
Feature05 Multi recline positions ADVANSAFIX III SICT 1180x830px 72dpi

Právě proto byl ADVANSAFIX III SICT navržen se třemi naklápěcími polohami, které se jednoduše nastavují a zajišťují pro vaše dítě bezproblémovou cestu.

Popruh ve tvaru V – dva kotevní body pro ještě lepší stabilitu
Feature06 Top Tether ADVANSAFIX III SICT 1180x830px 72dpi

Díky dvěma kotevním bodům zajistí popruh ve tvaru V větší stabilitu a bezpečí pro vaše dítě než autosedačka se standardním horním upevňovacím popruhem. Náš popruh ve tvaru V brání otáčení a snižuje pohyb dítěte vpřed v případě nárazu. Unikátní provedení švu je navíc navrženo tak, aby švy povolovaly řízeným způsobem a pohlcovaly sílu čelního nárazu.

Systém otočného spoje Britax Römer
Feature07 Pivot Link ADVANSAFIX III SICT 1180x830px 72dpi

V případě nárazu náš patentovaný systém otočného spoje směřuje sílu v první řadě dolů, dovnitř sedadla, a následně, jemněji, vpřed, čímž významně snižuje riziko zranění hlavy a krku.

Kvalitní polstrování pásů
Feature08 Performance Chest Pads ADVANSAFIX III SICT 1180x830px 72dpi

Naše kvalitně polstrované pásy zajistí pohodlí, omezí pohyb dítěte vpřed v případě čelního nárazu a poskytne také dodatečnou ochranu křehkého krku dítěte. Pomáhají také rovnoměrně rozložit síly na ramena a hruď dítěte v případě čelního nárazu.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI

Montagu Montagu

Schválení


SKUPINA 1/2/3

Věk

ADVANSAFIX III SICT ADVANSAFIX II SICT CosmosBlack 02 IsofixTopTether RO 2016 72dpi 2000x2000
View product
EVOLVA 1-2-3 SL SICT EVOLVA 1 2 3 SL SICT WineRose 02 2016 72dpi 2000x2000
View product
EVOLVA 1-2-3 plus EVOLVA 1 2 3 PLUS FlameRed 02 2016 72dpi 2000x2000
View product
EVOLVA 1-2-3 EVOLVA 1 2 3 FlameRed 02 2016 72dpi 2000x2000
View product
Instalace pomocí systému ISOFIX tick tick
SecureGuard tick
Ochrana proti bočnímu nárazu (SICT) tick tick
Polohy naklápění 3
(Snadné nastavení)
2 2 2

Příslušenství

Co je zahrnuto v ceně


  • Pokyny k použití
  • Seznam typů
  • Vodicí vložky
  • Flexibilní systém SICT
  • SecureGuard
VHODNÉ
DO VAŠEHO
VOZIDLA?

FIT FINDER®

VHODNÉ DO VAŠEHO VOZIDLA?
Ne každá sedačka se hodí do každého auta. Chcete-li si vybrat správnou sedačku, zvolte své vozidlo a zjistěte, zda je pro něj sedačka ADVANSAFIX III SICT vhodná.