NOVINKA

TRIFIX i-SIZE

Všestranná ochrana pro vaše dítě
TRIFIX i-SIZE je dokonale přizpůsobenaý potřebám dětí s výškou od 76 cm do 105 cm a je perfektním nástupcem jakékoliv dětské autosedačky. Snadná a bezpečná instalace je zajištěna díky integrovaným kotevním bodům ISOFIX a hornímu upevňovacímu popruhu, zatímco optimální sedací oblast garantuje dostatek místa pro rostoucí dítě od 15 měsíců do asi 4 roků. S jedinečnou řadou pokročilých bezpečnostních funkcí si můžete být jistí, že bude vaše dítě dobře chráněno.

Barva MOONLIGHT BLUE

Vhodnost


NEMLUVNĚ BATOLE DÍTĚ

i-Size (ECE R129)

76 cm - 105 cm

8 kg - 22 kg

15 měsíců - 4 let

STANDARDY KVALITY


  • Made in Germany

HLAVNÍ RYSY PRODUKTU

Všestranná bezpečnost

Když se vaše dítě stává batoletem, jeho potřeby se mohou měnit; co se však nemění, je potřeba bezpečí. Právě proto naše TRIFIX i-SIZE poskytuje vašemu dítěti všestrannou bezpečnost. Díky hlubokým polstrovaným bočnicím vybaveným technologií SICT inside a opěrce hlavy ve tvaru V je dítě chráněno proti bočnímu nárazu, zatímco náš patentovaný systém otočného spoje ISOFIX a horní upevňovací popruh vybavený technologií rip stitch zaručují bezpečnost v případě čelního nárazu.

HIGHLIGHT TRIFIX i SIZE 1 1180x830px 72dpi

HIGHLIGHT TRIFIX i SIZE 2 1180x830px 72dpi

Snadná instalace pomocí integrovaného ISOFIX a horního upevňovacího popruhu

Díky ISOFIX a hornímu upevňovacímu popruhu znamená TRIFIX i-SIZE nejen snadnou instalaci, ale i více místa pro nohy ve vašem vozidle. Konektory ISOFIX jsou integrovány ve spodní části sedadla a nabízejí maximální bezpečnost. Navíc není potřeba po dobu používání autosedačky instalaci měnit. Vzhledem k tomu, že TRIFIX i-SIZE může být používána ve všech pozicích i-Size a ve všech vozidlech vybavených systémem ISOFIX a kotevními body horního upevňovacího popruhu, je vhodná pro širokou škálu vozidel. Konektory ISOFIX jsou integrovány v základně autosedačky a díky tomu ji budete moci nadále používat i pro mladší děti.


Nastavitelná opěrka hlavy ve tvaru V a 5bodový bezpečnostní pás

TRIFIX i-SIZE byla navržena pro měnící se potřeby dětí s výškou od 76 cm do 105 cm. Naše nová opěrka hlavy ve tvaru V je navržena speciálně pro kontrolu pohybu hlavy vašeho dítěte při bočním nárazu. Navíc, když upravujete výšku opěrky hlavy, automaticky se přizpůsobí také 5bodový bezpečnostní pás, což zajistí správnou polohu a bezpečné připoutání vašeho dítěte v autosedačce.

HIGHLIGHT TRIFIX i SIZE 3 1180x830px 72dpi

INSTALACE

MOŽNOSTI INSTALACE


i Size Logo

i-Size

Naprosto bezpečná instalace autosedačky v autě může být zrádná, protože každé auto je jiné. Proto je společnost Britax spoluautorem systému ISOFIX, standardního systému přípojných bodů pro téměř všechna auta. Systém ISOFIX nabízí stabilní a bezpečnou instalaci dětské autosedačkyv autě. Pokaždé, když vy, prarodiče nebo přátelé chtějí umístit autosedačku v jakémkoliv autě, tento systém omezí potenciální chyby.

Specifické požadavky TRIFIX i-SIZE – bezpečná instalace je dokončena použitím horního upevňovacího popruhu zaručujícího optimální stabilitu.

Naše dětské autosedačky i-Size jsou vhodné pro všechny polohy vsedě schválené pro i-Size, proto v návodu k obsluze vozidla zjistěte schválené polohy vsedě pro i-Size.

top tether 20x20 new aw

ISOFIX s horním upevňovacím popruhem

Naprosto bezpečná instalace autosedačky v autě může být zrádná, protože každé auto je jiné. Proto je společnost Britax spoluautorem systému ISOFIX, standardního systému přípojných bodů pro téměř všechna auta. Systém ISOFIX nabízí stabilní a bezpečnou instalaci dětské autosedačkyv autě. Pokaždé, když vy, prarodiče nebo přátelé chtějí umístit autosedačku v jakémkoliv autě, tento systém omezí potenciální chyby.

Specifické požadavky TRIFIX i-SIZE – bezpečná instalace je dokončena použitím horního upevňovacího popruhu zaručujícího optimální stabilitu.

Než si koupíte autosedačku, nahlédněte do návodu k obsluze vozidla, vyhledejte body pro ukotvení horního upevňovacího popruhu systému Top Tether a ISOFIX a požádejte místního prodejce o zkušební instalaci ve vašem autě (vyžádejte si zaměstnance proškoleného společností Britax).

SMĚR CESTOVÁNÍ


Orientovaná ve směru jízdy

76 cm - 105 cm


VLASTNOSTI PRODUKTU

Špičková ochrana proti bočnímu nárazu
01 FEATURE SICT inside TRIFIX i SIZE 1180x830px 72dpi

Integrovaná technologie SICT inside poskytuje vašemu dítěti špičkovou ochranu v případě bočního nárazu. SICT inside chrání vaše dítě před nárazem a zároveň pohlcuje energii, která na ně působí. Nemusíte nic přizpůsobovat nebo upravovat – SICT inside je připravena vždy, když ji potřebujete.

Systém otočného spoje Britax Römer
Feature07 Pivot Link ADVANSAFIX III SICT 1180x830px 72dpi

V případě nárazu náš patentovaný systém otočného spoje směřuje sílu v první řadě dolů, dovnitř sedadla, a následně, jemněji, vpřed, čímž významně snižuje riziko zranění hlavy a krku.

Top Tether
03 FEATURE Top Tether TRIFIX i SIZE 1180x830px 72dpi

Díky dvěma kotevním bodům zajistí popruh ve tvaru V větší stabilitu a bezpečí pro vaše dítě než autosedačka se standardním horním upevňovacím popruhem. Náš popruh ve tvaru V brání otáčení a snižuje pohyb dítěte vpřed v případě nárazu. Unikátní provedení švu je navíc navrženo tak, aby švy povolovaly řízeným způsobem a pohlcovaly sílu čelního nárazu.

Opěrka hlavy ve tvaru V
04 FEATURE V shaped headrest TRIFIX i SIZE 1180x830px 72dpi

Naše opěrka hlavy ve tvaru V je navržena tak, aby kontrolovala pohyb hlavy vašeho dítěte a zajistila tak optimální ochranu při bočním nárazu, a zároveň poskytla maximální pohodlí. Opěrka hlavy a popruhy jsou snadno nastavitelné zepředu sedadlaa přizpůsobují se tak vašemu rostoucímu dítěti.

Hluboké ochranné bočnice
05 FEATURE SideWings TRIFIX i SIZE 1180x830px 72dpi

Naše měkké, polstrované bočnice tvoří ochranou vrstvu, která pohlcuje sílu bočního nárazu a snižuje tak riziko zranění dítěte.

5bodový bezpečnostní pás
06 FEATURE 5 Point Harness EVOLVA 1 2 3 1180x830px 72dpi

Věříme, že 5bodový bezpečnostní pás je nejbezpečnější způsob připoutání vašeho dítěte v autosedačce, protože zajistí naprostou ochranu a stabilitu dítěte . V případě nehody bezpečnostní pás rozloží sílu nárazu na 5 bodů, dva na ramenou, dva na kyčlích a jeden na sponě mezi nohama. Pomáhá tak chránit vaše dítě před nárazem z jakékoliv strany.

Kvalitně polstrované neoprenové pásy
07 FEATURE Neoprene Chest Pads TRIFIX i SIZE 1180x830px 72dpi

Naše nové, kvalitně polstrované neoprenové pásy se snadno přizpůsobí hrudi vašeho dítěte. Pomáhají omezit pohyb vašeho dítěte při nárazu a v kombinaci s 5bodovým bezpečnostním pásem poskytují ještě větší pohodlí. Mohou být také snadno odstraněny pro praní, aniž byste narušili zádržný systém.

Několik naklápěcích poloh
08 FEATURE Multi recline KING II LS 1180x830px 72dpi

Pohodlí vašeho dítěte na cestách je nutnost. Právě proto byla tato autosedačka navržena se čtyřmi naklápěcími polohami, které se jednoduše nastavují a zajišťují vašemu dítěti bezproblémovou cestu.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI

Montagu Montagu

HMOTNOST A ROZMĚRY


V x H x Š
65 x 45 x 54 cm

Hmotnost
10.5 kg

Schválení


i-Size (ECE R129)

SOUBORY KE STAŽENÍ


Příslušenství

VHODNÉ
DO VAŠEHO
VOZIDLA?

FIT FINDER®

VHODNÉ DO VAŠEHO VOZIDLA?
Ne každá sedačka se hodí do každého auta. Chcete-li si vybrat správnou sedačku, zvolte své vozidlo a zjistěte, zda je pro něj sedačka TRIFIX i-SIZE vhodná.

Servisní středisko