CO NÁS ŽENE KUPŘEDU

page header safety principles

Věříme, že by měli mít všichni rodiče možnost žít rodinný život bez hranic. A věříme, že svoboda začíná bezpečností. Proto se všechny naše činnosti točí kolem tří bezpečnostních principů.

Právě ty nám pomáhají dlouhodobě identifikovat a překonávat překážky stojící v cestě rodinné svobodě. Dávají nám sílu neustále se snažit dosahovat vyšších standardů a důmyslnějších řešení. Slouží jako neustálá připomínka toho, proč děláme to, co děláme.

page-lifestyle-carseatboy

Bezpečnější. Jednodušší. Pro každé dítě.

Bezpečnější znamená, že se vždy maximálně snažíme stanovovat nové standardy, nejen vyhovovat těm stávajícím – toho docilujeme dlouhodobým výzkumem, inovacemi a investicemi, které nás posouvají před konkurenci. Bezpečnější vyjadřuje náš závazek vůči všem rodinám na světě.

Jednodušší značí, že rozumíme tomu, na čem záleží, sázíme na komplexnost a navrhujeme každý produkt tak, aby obstál v hektické realitě rodinného života. Jednodušší vyjadřuje náš cíl poskytovat rodičům možnost žít život opravdu naplno.

Pro každé dítě vyjadřuje řadu různých životních stylů, široké věkové rozpětí a měnící se potřeby dnešních rodin – všem nabízíme to, co je nejdůležitější. Pro každé dítě je tím, po čem toužíme – dosáhnout bezpečnosti, která překonává hranice a je dostupná všem.