DOBRODRUŽSTVÍ ZAČÍNÁ VOLBOU TÉ SPRÁVNÉ DĚTSKÉ AUTOSEDAČKY

Narození dítěte je dojemné dobrodružství, které znamená hodně pro vás i vaše dítě. Je dobré vědět, že nemusíte alespoň řešit bezpečí vašeho dítěte na všech cestách. Pohodlně se posaďte a nechte se přesvědčit o tom, že pro vaše dítě zaručujeme naprosté bezpečí během tohoto dobrodružství.

V našem BABY-SAFE i-SIZE je vaše novorozeně v bezpečí a chráněné již od začátku. Dětská autosedačka nejen splňuje nejnovější bezpečnostní normy (i-Size), ale je také navržena takovým způsobem, aby flexibilně rostla spolu s vaším dítětem. To zaručuje naprosté bezpečí a pohodlí od narození do 15 měsíců.

Productbanner 1440x830px 1

TEN NEJLEPŠÍ DOPROVOD NA BEZPEČNÉ A POHODLNÉ CESTĚ

Flexibilní přenášení mezi vozidlem a kočárkem pomocí našeho systému CLICK & GO®

VŽDY BEZPEČNÁ A SNADNÁ INSTALACE VE VOZIDLE

Cesta každodenním životem často přináší největší dobrodružství. Ale o instalaci vaší dětské autosedačky ve vozidle se již nemusíte starat. BABY-SAFE i-SIZE FLEX BASE a BABY-SAFE i-SIZE BASE jako i-Size výrobky mohou být snadno a bezpečně instalovány ve všech vozidlech i-Size a téměř všech vozidlech vybavených systémem ISOFIX. Můžete se uvolnit a těšit se na každou cestu se svým dítětem. Jakmile je základna nainstalována, může být dětská autosedačka připojena pouze jedním zacvaknutím.

Protože je každé auto jiné, navrhli jsme základnu, která se může přizpůsobit několika úhlům sklopení zadní sedačky, což zaručuje, že je BABY-SAFE i-SIZE vždy v nejbezpečnější a nejpohodlnější poloze pro vaše dítě.

BABY-SAFE i-SIZE FLEX BASE
BABY-SAFE i-SIZE BASE
Base 1180x830px 1
Travel System 1180x830px 1

Z AUTA NA KOČÁREK JEDNÍM ZACVAKNUTÍM

Cesty, jako jsou tyto, mohou být velmi napínavé. Tak napínavé, že se vaše dítě bude muset zdřímnout po tolika zážitcích a zvucích.

Abychom pro vaše dítě zajistili nerušenou cestu, může být BABY-SAFE i-SIZE snadno odpojen od základny díky systému CLICK & GO ® a nainstalován na všech kočárcích Britax i na mnoha kočárcích od ostatních výrobců.

Kočárky Britax
Kočárky od ostatních výrobců

Co je i-SIZE?

i-Size je část nové bezpečnostní normy EU, ECE R129, a určuje podmínky bezpečné přepravy dětí v autech. Podívejte se na naše video a dozvíte se všechno, co by rodiče měli vědět o i-Size.

Právní normy, jako je tato, jsou pro nás minimum v oblasti bezpečnosti a kvality našich výrobků. S našimi pokročilými technologiemi a bezpečnostními předpisy, které převyšují zákonem dané normy, nebude mít váš rodinný život hranice.

Skutečné cesty rodičů