NÁŠ PŘÍBĚH

page lifestyle flyingbaby

VĚŘÍME, ŽE RODINY BY MĚLY ŽÍT SVÉ ŽIVOTY BEZ OMEZENÍ

To znamená posouvání bezpečnostních standardů
Abychom zaručili úplně nejlepší možnou ochranu dětí na cestách

To znamená posouvat hranice důmyslnosti designu
Aby šlo během cestování všechno jako po másle

To znamená nikdy rodičům nediktovat, jakou cestou se mají dát
Ale vždy oslavovat cestu jako takovou

BÝT VOLNÝ.


Naše rodina

SPOLU JE NÁM LÉPE

Společnosti Britax a Römer jsou součástí jedné rodiny od roku 1978. Společnost BOB se připojila roku 2011. Dnes tyto vazby ještě posilujeme. Jako jedna značka můžeme ještě lépe pomáhat rodičům prožívat rodinný život naplno. Je tomu tak díky inovacím zakódovaným v naší DNA a neutuchající snaze vždy udělat něco navíc.

page-lifestyle-liftingcar
page-lifestyle-carseatboy

SPOLEČNĚ ZA VĚTŠÍ BEZPEČNOST

Společnost Römer staví na základech přesného německého strojírenství a vychází z jedinečných zkušeností z práce pro automobilový průmysl. Ve světě bezpečnosti dětí během cestování je tím, kdo nastavuje laťku kvality. Minulost nás spojuje, ale nyní se zaměřujeme na společný cíl – vytvořit ještě bezpečnější budoucnost.

NÁŠ SPORTOVNÍ BRÁŠKA

Víme, že pro každého rodiče představuje svoboda něco jiného – pro jednoho je to možnost projít se městem, zatímco jiný chce vyrazit do divočiny. Z toho důvodu jsme tak nadšení z nejnovějšího přírůstku do naší rodiny – společnosti Britax BOB.

Produkty společnosti Britax BOB jsou tu proto, abyste mohli být aktivní společně. Ať už to pro vás znamená cokoli – klidnou vycházku, svižně zdolaných 5 kilometrů nebo túru po zablácených polních cestách. Je jedno, jestli raději tlačíte tři kola nebo šlapete na dvou kolech. Tyto výrobky jsou navrženy tak, aby vás nebrzdily. Aby odolaly nástrahám aktivního života. Se společností Britax Bob bude rodinná svoboda tím, čím budete sami chtít.

page lifestyle bobbridge

Pečlivě vyrobeny – protože naše děti si zaslouží to nejlepší

Our Story content image 1coloumn 2

Znamená to, že naše minimální požadavky výrazně převyšují zákonné předpisy týkající se čistých kvalitních výrobků. Znamená to, že provádíme zkoušky během několika etap výroby. Znamená to, že všechny látky našich autosedaček z kolekce 2016 jsou vyráběny s ohledem na citlivou pokožku dětí. Pečlivě vyrobeny.


Prvenství

První úsměvy. První krůčky. První noc bez probuzení. Víme, že se nic nevyrovná pocitu z něčeho, co se stane poprvé. Ve společnosti Britax se snažíme být první – je to náš způsob, jak posouvat limity, abyste mohli žít svůj rodinný život podle svého.

Our Story Firsts 1coloumn

Norma ECE R44
První evropská legislativa v historii týkající se norem pro autosedačky. Byli jsme to právě my, kdo ji v roce 1981 pomáhal vytvořit. Také jsme jako první značka uvedli na evropský trh zádržné systémy odpovídající normě R44.

Dalším prvenstvím, na které jsme hrdí, je systém ISOFIX
Vyvinuli jsme jej ve spolupráci s automobilkou Volkswagen v roce 1997, abychom rodičům umožnili bezpečnější a snazší instalaci autosedaček. Tento systém dodnes určuje normy bezpečné instalace v celé Evropě.

Náš BOB Revolution PRO – další inovace od společnosti Britax.
Jedná se o první kočárek s otočným předním kolem, který byl v Evropě schválen k běhání a bruslení. Rodiče se s ním mohou vydat do terénu vlastním tempem.

Nebo naše KIDFIX XP SICT – ano, první.
První autosedačka Skupiny 2/3, která v říjnu 2013 získala od organizací ADAC a StiWA bezpečnostní hodnocení „velmi dobrá“.*

*Časopisy Stiftung Warentest a ADAC Motorwelt, číslo 10/2013, při použití se systémem ISOFIX.


Historie výrobní dokonalosti

Our Story Setting Standards

STANOVOVÁNÍ NOREM

Od 60. let dvacátého století hrajeme důležitou roli ve vývoji bezpečnostních norem v oblasti automobilismu a dětských autosedaček.

Pomáhali jsme vytvářet první normu pro bezpečnostní pásy – britskou normu v roce 1960. Stejně tak jsme vedli vývoj první evropské směrnice pro zádržné systémy, konkrétně ECE R44 v roce 1981. Aktivně jsme ovlivňovali všechny její revize až do aktuální verze ECE R44 04. A v neposlední řadě jsme pomáhali formulovat nejnovější změnu na poli bezpečnostních směrnic pro autosedačky – novou normu i-Size.

PRŮKOPNICKÉ TECHNOLOGIE

Naši technici neustále bojují s problémy souvisejícími s transportem dětí nové generace. V tomto boji jim pomáhají inovace, díky kterým se vyvíjí celé naše odvětví.

Od celé řady technologií bezpečnostních pásů a dynamického testování v 60. a 70. letech minulého století, jež přispěly k formování moderních automobilových zádržných systémů. Až po dlouhý seznam patentů a revolučních inovací. Jako třeba vynález technologie ISOFIX v roce 1997, na níž jsme spolupracovali se společností Volkswagen. Nebo náš protirotační systém otočného spoje z roku 1999. Nebo první otočná přední kola u běžeckého kočárku v roce 2005. A ISOFIX+, naše vylepšení z roku 2011, díky kterému je technologie ISOFIX ještě bezpečnější, s přidanou stabilitou ukotvení pomocí popruhu tvaru V.

page-trailblazing
page history BabySafe

PRŮKOPNICKÉ PRODUKTY

Pomáháme stanovovat – a navyšovat – standardy. Jsme výrobci některých nejmodernějších technologií na trhu. Naše znalosti rovněž promítáme do navrhování neustále se vyvíjejícího portfolia produktů, aby mohl rodinný život klidně plynout. Od první dětské autosedačky v Evropě – na míru šitá ochrana a flexibilní způsob přepravy našeho nejcennějšího nákladu. Přes jeden ze světově nejpokročilejších systémů ochrany s oporou zad pro starší děti. Až po jediný běžecký kočárek, který si zaslouží nosit jméno ikonické vytrvalecké akce – Ironman.